סיכה לתעשייה

מחליקים לעבר הקדמה

כוח חיכוך הוא כוח טבעי שקיים בטבע ונוצר באמצעות כוחות המופעלים בין שני חפצים הנוגעים אחד בשני. כך למשל, לאחר שמשתמשים בנעליים במשך תקופה ארוכה והסוליה נשחקת, זה בגלל שחלק מההליכה כרוך בגרירה של כפות הרגליים על המדרכה. כוח החיכוך עושה את שלו, ועם הזמן מפרק לאט לאט את הסוליה. כאשר מכונית מרוץ עושה פנייה חדה במהירות גבוהה הדבר היחיד שמונע ממנה לסטות מהדרך הוא החיכוך, כוח שיכול להיות גדול יותר ממשקל האובייקט. במקרה הזה, החיכוך הוא כוח חשוב וחיובי, הוא מוודא שהמכונית נשארת במסלול ומאפשר לנהג לקחת פניות במהירות רבה.

אולם, בעולם התעשייה, חיכוך הוא לא תמיד החבר הכי טוב. מנועים למשל מורכבים ממאות יחידות שזזות בלי הפסקה, ומנוע שזז בצורה חלקה הוא מנוע חזק ואיכותי. כל רכיב במנוע מתחכך ברכיב אחר כחלק מהפעולה הנורמלית שלו, מה שיוצר רעש, שחיקה ובזבוז של אנרגיה. אז איך מקטינים את כוח החיכוך עד כמה שניתן? ובכן, הטבע לא מאפשר לנו להעלים אותו לחלוטין, אבל חומרי סיכה וגריז מסוגלים להקטין חיכוך, לצמצם את בזבוז האנרגיה ולמנוע את שחיקת הרכיבים במהירות.

קיימות אפשרויות רבות, רק צריך לבחור.

השליטה בחיכוך ושחיקה במערכות מכניות על ידי שימוש בחומרי סיכה לתעשייה, ייצור ופיתוח בטוחים ומהירים יותר בתחומים רבים. עם השנים התפתח מגוון רחב של חומרי סיכה תעשייתיים המותאמים לשימוש בכל מכונה וחומר. ישנם חומרי סיכה לתעשייה שמיועדים לקירור ושליטה וטמפרטורה, חלקם מותאמים לטמפרטורות גבוהות מאוד וכדומה.

אם אתם מחפשים חומרי סיכה איכותיים, הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב-GES אנחנו מומחים לייצור ושיווק של מוצרי סיכה לתעשייה. עם השנים צברנו הרבה ניסיון בהתאמה של חומר הסיכה ללקוח ולצרכיו, כדי לפתור מגוון של מצבים וצרכים תעשייתיים, בין אם מדובר בטמפרטורות קיצוניות, מהירויות ותנאים אחרים הדורשים טכנולוגיית סיכה גבוהה. אנחנו מתמחים בתחומי התחבורה, הביטחון, החשמל, המזון והתרופות, אך עם זאת אנחנו מתאימים ללקוחות קטנים וגדולים כאחד. אצלנו תוכלו למצוא, בין היתר, שמן מכונות , גריז למכונות , פסטות וציפויים נוגדי חיכוך.

אם אתם מעוניינים להחליק אל הקדמה צרו קשר בטלפון 03-9277600 או דרך האתר

לפרטים נוספים על שירותי החברה 

 צרו קשר