ניקוי מתכות

מתי נחוץ ניקוי מתכות בתעשייה

עבודה מקצועית של ניקוי מתכות (ברזליות או אל ברזליות) דורשת ניסיון, ידע מקצועי וציוד מתאים. חברת GES מספקת פתרונות ניקוי מתכות, אטימת פני השטח, בניית ציפוי והכנה לצביעה. ניקוי המתכות חיוני למניעת קורוזיה ולשיפור כושר ההידבקות של הצבע למתכת. הפתרונות של חברת GES מסייעים לתעשיינים רבים בשיפור התוצר, שיפור היעילות של המוצר ותהליכי המוצר, חיסכון בעלויות.

הפתרונות הטכנולוגיים של החברה משמשים בתהליכי ייצור של מכשירי חשמל לתעשייה ולבית, כלי טיס וכלי רכב, עבודות בנייה באלומיניום, ציוד חקלאי, מערכות מיזוג ושאר ציוד תעשייתי כבד.

יתרונות של ניקוי מתכות בתהליכים חדישים

השימוש בטכנולוגיה החדישה ביותר מביא עמו יתרונות משמעותיים הבאים לידי ביטוי בצמצום צריכת אנרגיה ומים, צמצום ייצור של פסולת מסוכנת וייעול התהליכים. ניקוי מתכות מתבצע היום בעזרת חומרים חדשים יעילים יותר וירוקים יותר לצד ציוד טכנולוגי חדיש. התהליך יהיה קצר יותר, ידידותי יותר לסביבה, יעיל יותר וחסכוני יותר.

מדוע דרושה פעולת ניקוי למתכות?

תהליך ניקוי וטיפול במתכות חיוני כשלב ראשוני לפני כל תהליך אחר, הסרת חלודה וקורוזיה ממתכות על בסיס ברזל, והסרת אוקסידים ממתכות ללא ברזל (אלומיניום), צביעה וכו'. הניקוי מתבצע גם במקרים בהם יש להסיר שכבת צבע, לבצע ניקוי כימי של מלחים או הסרת תחמוצות.

חברת GES מתמחה בטיפול במתכות מכל הסוגים, הסרת תחמוצות, טיפולי המרה, ליטוש ועוד. השירות ניתן בעיקר לחברות תעשייתיות. הצוותים המקצועיים כולם, מחויבים לרמה גבוהה של מקצועיות, חדשנות, פיתוח ושירות. החברה פעילה בתחום מזה שנים רבות, היא ממוקמת בעיר עכו ונחשבת לחברה מובילה ויציבה בתחומה בישראל. צוות מקצועי של מהנדסים מלווה כל פרויקט באופן אישי מתחילתו ועד סופו.

כחברה מובילה בתחומה אנו מחויבים לבצע את כל סוגי הטיפולים במתכות תוך שימוש בידע המתקדם והטוב ביותר. מחויבות החברה לרמה גבוהה של שירות ומקצועיות מבטיחה לכל לקוח את מלוא תשומת הלב.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי החברה, אפשרויות הטיפול במתכות והצוות המקצועי שלנו, צרו קשר ונשמח להשיב לכל שאלה :  03-9277600.

 

לפרטים נוספים על שירותי החברה 

 צרו קשר